Oğluma-Doğum-Günü-Mesajları

Anneden Oğluna Doğum Günü Mesajları

Oğlunuza en güzel doğum günü mesajlarını sayfamızda derledik. Oğlunuza benzersiz ve onu mutlu edecek doğum günü sözlerini ister sosyal medya hesabından paylaşabilir isterseniz de aldığınız hediyeye güzel bir not yazarak paylaşabilirsiniz.

Anneden Oğluna Doğum Günü Mesajları

Evlat vardır anne babayı canından bezdirir. Evlat vardır anne babanın yüzlerini hep gülümsetir. Tıpkı senin gibi güzel oğlum. Sen bizleri her zaman güldürdün, hiç üzmedin. Yüce Mevla’mda senin yüzünü hep güldürsün. Nice güzel senelerin olsun.

Üfle mumlarını dile dileğini oğlum. Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbindeyse umutların dolu olsun. Bugün dilediğin her şey umarım kabul olur oğlum.

Benim aslan oğlum sen bugün doğdun. Doğduğun günde bizler her saniye mutlu ettin. Kendin de bizi mutlu ettiğin gibi ömrünün sonuna kadar mutlu olursun inşallah. Aslan oğlum iyi ki doğdun.

Anne-Oğluma-Doğum-Günü-Pasta-Yazısı-Sözleri

Öyle bir hayatın olsun ki, geriye dönüp baktığın zaman hiç keşke demeyeceğin bir geçmişin olsun. Hayatında her şeyin tam, mutluluğun daim olsun. Canım oğlum doğum günün kutlu olsun.

Anne-Oğluma-Doğum-Günü-Mesajı

Güneş kadar parlak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum Günün Kutlu Olsun Biricik Oğlum

Sağlıklı ve mutlu günlerin hayatının ayrılmaz bir parçası olması dileğiyle. Sevgi dolu nice mutlu senelere güzel oğlum.

Anneden-Oğluna-Doğum-Günü-Mesajı

Sen gönlümün prensin, hem herkesi kendine hayran bırakan aslan oğlumsun. Aslanımın doğum günü kutlu olsun.

Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Yeni yaşında da yüzün hep gülsün. Doğum Günün Kutlu Ömrün Sağlıklı ve Uzun Olsun Canım Oğlum.

Evlat çalışkan olmalı, akıllı, başarılı ve azim dolu olmalıdır. Aynı senin gibi. Sen babanla benim yüzümü daime güldürdün, bizi onurlandırdın. Hayatın boyunca bu şekilde ilerlemen dileğiyle prensimiz. İyi ki doğdun.

Ne kadar büyürsen büyü bizim gözümüzde daima küçük bir bebek olarak kalacaksın. Kaç yaşında olursan ol seni öpüp koklayacağım bağrıma basıp saracağım oğlum. Canımdan öte varlığımsın sen benim. Nefes almamın nedeni sensin. İyi ki doğdu oğlum.

Sen hayata gözlerini açtığından itibaren içimin umut dolu olmasına neden olan tek şey oldun. Aldığım nefesten bile daha değerli bir hale geldin sen benim için. Seni daima koruyup kollayacağıma, yanımdan hiç ayırmayacağıma söz verdim. Ama söz vermek yeterli değilmiş oğlum şimdi uzaktasın ve ben seni çok özledim. Doğum günün kutlu olsun.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir