Oğluma-Doğum-Günü-Mesajları

Anneden Oğluna Doğum Günü Mesajları

Oğlunuza en güzel doğum günü mesajlarını sayfamızda derledik. Oğlunuza benzersiz ve onu mutlu edecek doğum günü sözlerini ister sosyal medya hesabından paylaşabilir isterseniz de aldığınız hediyeye güzel bir not yazarak paylaşabilirsiniz.

Anneden Oğluna Doğum Günü Mesajları

365 sayfalık bir öykü daha başlıyor. Her güne bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır ve mutluluk de adına. Nice güzel öyküler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

Allah herkesin kalbine göre verir diye bir söz vardır. Evet, aynen öyle Allah’ta senin kalbine göre vermiş. Nice mutlu senelere canım oğlum.

Allah size matematiğin problemlerinden, sayıların birbirleriyle mücadelesinden, x,y,z eşitliğinden çıkan mutsuzluktan uzak etsin. Doğum günün huzurla dolsun bir tanecik oğlum.

Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. Yeni yaşın hayırlı olsun oğlum.

Allah’ım seni hayırlı bir evlat yapsın. Dünyadaki hayırlı işlerle uğraşmak nasip etsin. En güzel gününü mübarek etsin.

Oğluma Doğum Günü Mesajları

Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun bir tanecik oğlum. Nice mutlu yaşlara.

Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki doğdun biricik oğlum.

Benim göz bebeğim canım oğlum doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı ve başarılı bir yaşın olsun.

Canım Oğluma Doğum Günü Mektubu

Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. Hep birlikte nice senelere bir tanecik oğlum.

Benim mavi gözlümün bugün doğum günüymüş. Canımın bugün en güzel günü, bugün onun dileklerinin hepsinin gerçek olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun oğlum.

Benim yakışıklı oğlum doğum günün kutlu olsun. Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. O gülen yüzün hep gülsün. Nice mutlu yıllara

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun bir tanecik oğlum, nice mutlu yıllara.

Oğluma Doğum Günü Şiiri

Bir gün değil her gün mutlu olman dileklerimle. Beraberce nice mutlu senelere aslan oğlum.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. Nice mutlu yıllara bir tanecik oğlum.

Bir yaş eskittin yeni yaşın mutlu ve huzurlu olsun. Doğum gününde dilediğin dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun oğlum.

Oğluma Doğum Günü Yazısı

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye, unutma ki her yaşın ayrı bir güzelliği var. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

Birlikte yaşaya bileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar canım oğlum. İyi ki doğdun!

Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarının merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum!

Oğluma Doğum Günü Slaytları

Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Nice mutlu yıllara biricik oğlum.

Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum. Birlikte daha nice yaşlara.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun canım oğlum, doğum günün kutlu olsun.

Bugün senin doğum günün, sana ömrün boyunca sevdiklerinle birlikte mutlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum. Yeni yaşın kutlu olsun canım oğlum.

Bütün hayallerin umutların la birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

Oğluma Doğum Günü Msj

Dileğim Allah’tan bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Nice mutlu yıllara biricik oğlum.

Evlat vardır anne babayı canından bezdirir. Evlat vardır anne babanın yüzlerini hep gülümsetir. Tıpkı senin gibi güzel oğlum. Sen bizleri her zaman güldürdün, hiç üzmedin. Yüce Mevla’mda senin yüzünü hep güldürsün. Nice güzel senelerin olsun.

Üfle mumlarını dile dileğini oğlum. Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbindeyse umutların dolu olsun. Bugün dilediğin her şey umarım kabul olur oğlum.

Benim aslan oğlum sen bugün doğdun. Doğduğun günde bizler her saniye mutlu ettin. Kendin de bizi mutlu ettiğin gibi ömrünün sonuna kadar mutlu olursun inşallah. Aslan oğlum iyi ki doğdun.

Anne-Oğluma-Doğum-Günü-Pasta-Yazısı-Sözleri

Öyle bir hayatın olsun ki, geriye dönüp baktığın zaman hiç keşke demeyeceğin bir geçmişin olsun. Hayatında her şeyin tam, mutluluğun daim olsun. Canım oğlum doğum günün kutlu olsun.

Anne-Oğluma-Doğum-Günü-Mesajı

Güneş kadar parlak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum Günün Kutlu Olsun Biricik Oğlum

Sağlıklı ve mutlu günlerin hayatının ayrılmaz bir parçası olması dileğiyle. Sevgi dolu nice mutlu senelere güzel oğlum.

Anneden-Oğluna-Doğum-Günü-Mesajı

Sen gönlümün prensin, hem herkesi kendine hayran bırakan aslan oğlumsun. Aslanımın doğum günü kutlu olsun.

Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Yeni yaşında da yüzün hep gülsün. Doğum Günün Kutlu Ömrün Sağlıklı ve Uzun Olsun Canım Oğlum.

Evlat çalışkan olmalı, akıllı, başarılı ve azim dolu olmalıdır. Aynı senin gibi. Sen babanla benim yüzümü daime güldürdün, bizi onurlandırdın. Hayatın boyunca bu şekilde ilerlemen dileğiyle prensimiz. İyi ki doğdun.

Ne kadar büyürsen büyü bizim gözümüzde daima küçük bir bebek olarak kalacaksın. Kaç yaşında olursan ol seni öpüp koklayacağım bağrıma basıp saracağım oğlum. Canımdan öte varlığımsın sen benim. Nefes almamın nedeni sensin. İyi ki doğdu oğlum.

Sen hayata gözlerini açtığından itibaren içimin umut dolu olmasına neden olan tek şey oldun. Aldığım nefesten bile daha değerli bir hale geldin sen benim için. Seni daima koruyup kollayacağıma, yanımdan hiç ayırmayacağıma söz verdim. Ama söz vermek yeterli değilmiş oğlum şimdi uzaktasın ve ben seni çok özledim. Doğum günün kutlu olsun.


You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir