Kızıma Doğum Günü Mesajı

Kızıma-Doğum-Günü-Mesajları

Anneden Kızına Doğum Günü Mesajları ve Babadan Kızına En Güzel Doğum Günü Mesajlarını sayfamızda derledik. Kızınıza güzel bir hediye yanında güzel bir söz yazabilirsiniz. Kızıma Doğum Günü Pasta Yazısı olarak da sayfamızda ki Kızıma Kısa Doğum Günü Mesajlarını ve Sözlerini inceleyebilirsiniz.

Kızıma Doğum Günü Mesajları ve Sözleri

Çok sevdiğim canıma kucak dolusu sevgilerimi sunarım. Nice senelere canım kızım.

Prensesimin doğum günü kutlu olsun. Sağlık, başarı, mutluluk ve sevgi hep onunla olsun.

Dünyaya bana gönderilmiş meleğimin bugün doğum günü, canım kızım doğum günün kutlu olsun.

Benim göz bebeğim canım kızım doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı ve başarılı bir yaşın olsun.

Huzurlu ve sağlıklı yeni doğum günlerin olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun güzel kızım.

Dileğim Allahtan bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Nice mutlu yıllara biricik kızım.

Uçurumun kenarında olsan bile, sırf hayata gıcıklık olsun diye gül. Mutlu seneler biricik kızım.

Büyümeyen güzel kızımın doğum günü kutlu olsun. Sağlık, başarı, mutluluk ve sevgi hep onunla olsun.

Doğum günün birlikte göreceğimiz güzel günlere açılan bir kapı olsun. Nice senelere birtanecik kızım.

Babadan Kızına Doğum Günü Mesajları

Biricik kızım doğum günün kutlu olsun. Zihnin açık derslerinde başarılar olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Güzel kızım doğum günün kutlu olsun. Zihnin açık derslerinde başarılar olsun. En güzel günün kutlu olsun.

Allah’ım seni oralarda korusun. Melekler her zaman yoldaşın olsun. En mutlu günün doğum günün kutlu olsun.

Kalbindeki güzellik ve iyilik hayatına yansısın. Tüm güzellikler hep seni bulsun. Doğum günün kutlu olsun.

Sağlıklı, mutlu ve güzel günleri olan nice yaşlara canım kızım. Doğum günün kutlu olsun Seni çok seviyoruz.

Yeni yaşın dertlerini, kederlerini unuttursun, gönlüne mutluluklar doldursun. Doğum günün kutlu olsun Kuzum.

Bugün senin için özel bir gün, her günün bugün gibi özel olması dileğiyle. Doğum gününü kutlarım biricik kızım.

Kızıma Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Gülüşün ile birlikte evimizin biricik neşe kaynağı olan kızımız, annen ve baban olarak doğum gününü kutluyoruz.

Bak sen benim doğum günümü unuttun ama ben senin doğum gününü unutmadım. Benim cimcimemin doğum günü kutlu olsun.

Önündeki yeni yeni yılların sana her zaman mutluluk getirmesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik kızım.

Allah’ım seni hayırlı bir evlat yapsın. Dünyadaki hayırlı işlerle uğraşmak nasip etsin. En güzel gününü mübarek etsin.

Sen benim ana kuzusu, güzeller güzeli biricik kızımsın, sen benim hiç büyümeyen akıllı bebeğimsin. Doğum günün kutlu olsun.

Sen hayırlı bir evlat olmakla benim güldürdün yüzümü, Yüce Mevla’mdan güldürsün senin yüzünü. Doğum günün kutlu olsun kızım.

Kızım İçin Doğum Günü Mesajları Kısa ve Anlamlı

Sen kaç yaşında olursan ol biz seni hep böyle seveceğiz. Sen bizim her şeyimizsin. Beraberce nice mutlu senelere canım kızım.

Sen benim hayata gülümseyerek bakan gözlerimsin, bakınca umut saçan düşlerimsin. İyi ki varsın canım kızım doğum günün kutlu olsun.

Bir yaş eskittin yeni yaşın mutlu ve huzurlu olsun. Doğum gününde dilediğin dileklerin gerçek olsun. Kızımın doğum günü kutlu olsun.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun. Doğum günün kutlu olsun güzel kızım.

Doğduğun gün bana ne büyük mutluluğu verdin. Kendime iyi ki böyle bir kızım var dedim. Doğum günün kutlu olsun mutluluk kaynağı kızım.

Canımdan daha çok sevdiğim, hayatımın kaynağı, tüm sevgi sözcüklerimin kaynağı olan biricik kızım. Doğum günün kutlu olsun, nice yaşlara.

Prensesim Allah’ım o gülen yüzünün hiçbir zaman soldurmasın, sağlıklı, başarılı ve güzel bir yaşın olsun. Doğum günün kutlu olsun Prensesim.

Benim sırdaşım, dizi yoldaşım, gün hazırlıklarımı yapan canım kızımın doğum günü kutlu olsun. Seni çok özledim gelmeni dört gözle bekliyorum.

Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. Yeni yaşın hayırlı olsun kızım.

Canım Kızım, Allah’ım o gülen yüzünün hiçbir zaman soldurmasın, sağlıklı, başarılı ve güzel bir yaşın olsun. Doğum günün kutlu olsun Prensesim.

Kızıma Doğum Günü Pasta Yazıları

Önce can sonra canan derlerdi o insanın kızı olana kadarmış. Kızı olduktan sonra önce canan sonra can oluyor. Canım kızım doğum günün kutlu olsun.

Her ne kadar kızımız bizim doğum günlerimizi hatırlamıyor olsa da annesi ve babası onu hiçbir zaman unutmuyor. Doğum gününü kutlarız melek kızımız.

Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir dilek dile. Nice mutlu senelere bir tanecik kızım.

Kızıma doğum günü mesajının en güzeli onu çok sevdiğimi söyleyeceğim bu mesaj olacak. Canım kızım seni çok seviyorum ve çok özledim. Doğum günün kutlu olsun.

Doğduğun gün daha dün gibi olsa da artık kocaman bir kız oldun. Ancak her zaman benim küçük bebeğim olarak kalacaksın. Seni çok seviyor ve doğum gününü kutluyorum.

Küçük prenses şimdi kocaman bir prenses oluyor. Yıllar geçse de sen her zaman benim kalbimin prensesi olacaksın, canım kızım, doğum gününü en içten şekilde kutlarım.

Hayatımıza anlam katan kızım, yeni yaşının da senin gibi güzel olmasını diliyorum. Mutlulukların ve iyiliklerin her zaman en iyisini hak ediyorsun, daha nice yaşlara!

Yeni yaşında bedenin tığ gibi olsun, ye ye kilo almayasın, güzelliğin ile herkesi kıskandırasın, dünyanın en mutlu insanı sen olasın. Prensesimin doğum günü kutlu olsun.

Bakın bugün küçük bir meleğin doğum günüymüş. Yer yüzünde melek görmek isteyenlerin yüzüne bakacakları canım kızım, seni her zaman çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Allah size matematiğin problemlerinden, sayıların birbirleriyle mücadelesinden, x,y,z eşitliğinden çıkan mutsuzluktan uzak etsin. Doğum günün huzurla dolsun birtanecik kızım.

Senin ne kadar iyi biri olduğunu herkes bilemez. Böyle dünyalar tatlısı evlat herkese nasip olmaz. Canım kızım hayatıma mutluluk verdin iyi ki doğdun ve iyi ki benim kızımsın.

Daha dün küçücük bir melekken şimdi büyük bir melek oldun. Yıllar ne çabuk gelip geçiyor canım kızım ama sen her zaman bizim küçük meleğimiz olacaksın. Doğum günün kutlu olsun.

Duygusal Doğum Günü Sözleri Kızıma

Benim biricik kızımın bugün doğum günü. Babasıyla ne kadar çok görüşemese de babası kızını dünyadaki herkesten çok seviyor. Baban doğum gününü kutluyor canım kızım. İyi ki varsın!

Bu dünyada sonu mutlu biten masallar yok, ama mutlu yaşanabilen hayatlar var. Yeni yaşında mutluluğun hayatına egemen olmasını dilerim. Birlikte nice mutlu senelere biricik kızım.

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Doğum günün huzurla dolsun biricik kızım.

Güzeller güzeli kızım, annen olarak kendin gibi güzel, mutlu ve neşeli yılların olmasını diliyorum. Doğum günün kutlu olsun, annenin seni ne kadar çok sevdiğini hiçbir zaman unutma.

Benim güzeller güzeli kızım doğum günün kutlu olsun. Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. O gülen yüzün hep gülsün, bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Nice mutlu yıllara

Kızıma Uzun Anlamlı Doğum Günü Mesajları ve Sözleri

İlk doğum gününden şimdiki yaşına kadar her zaman sana hediye almayı hiç ihmal etmedik. Bu doğum gününde hediyeyi unuttuğumuzu sanıyorsan yanılıyorsan, yanındaki pakete bir bak bakalım.

Hayatta en büyük dayanak olmayı bana öğreten kızım. Sen babandan bir şeyler öğrendiysen, baban da senden emin ol pek çok öğrendi. Nice yaşlara, doğum günün her zaman en güzel şekilde geçsin.

Henüz çok küçüksün canım kızım, her ne kadar sen çok büyüdüğünü düşünsen de bizler için hep küçük, beşiğinde bizim gözlerimizin içine bakan biricik değerlimiz olarak kalacaksın. Nice yaşlara!

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın, sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın, mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın. Doğum günün mutlulukla dolsun bir tanecik kızım.

Keşke dünyaya geldiğinde yüzümde oluşan gülümsemeyi sana gösterebilsem. Canım kızım, o kadar talihliyim ki sadece doğduğunda değil, her zaman yüzümü güldürmeyi başarabildin. Doğum günün kutlu olsun.

Daha dün küçük bir bebekken ve senin doğum gününü kutlarken bir gün anne olacağın, kendine ait ailenin olacağını hiç düşünmezdim. Ama kızım sen benim her zaman küçük bebeğimsin, doğum günün kutlu olsun.

Canım kızım, bugün senin doğum günün yani yıllar önce bugün dünyaya geldin ve yaşamımıza neşe kattın. İyi ki doğdun kızım, seni çok seviyoruz. Senin varlığın bu yaşamdaki en değerli şeyimiz, Nice yıllara!

Bugün tüm güzellikler bir araya geliyor. İlki biricik kızımın doğum günü olduğu için diğeri de kızımın her geçen yıl daha da güzel olması için. Bu kadar güzellik ile nasıl mutlu olunmaz? Nice yaşlara güzel kızım.

Doğduğun anda etrafta birden kelebekler uçuşuyordu ve o kelebekler daha sonra hiç bizim yanımızdan eksik olmadı. Senin gibi bir kızımız olduğu için ne kadar mutlu olsak az. Nice ve kendin gibi güzel yaşlara kızım.

Heyecanla izlediğimiz dizilerin şimdi hiç tadı yok, evimizin de sensiz hiç tadı yok. Benim tadım tuzum senmişin canım kızım seni çok özledim. Doğum gününü kutlar sana derslerinde başarı ve hayatında mutluluklar dilerim.

En büyük sevgim yaşamda sadece sana karşı oldu değerli kızım benim. Senin mutluluğun için yaşamda her şeyi yapabilirim ve her zaman gülmeni, mutlu olmanı, kendini iyi hissetmeni isterim. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun!

Sen doğduktan sonra anlam kazanan dünyamızın tek anlamı olan kızım, uzaktan da olsa pasta üflerken yanında olduğumuzu bilmeni istiyoruz. Yüzün her zaman gülsün ve bir gün ağlayacak olursan da bu sadece mutluluktan olsun.

Yeni yaşında tüm güzellikler ve mutlulukların seninle olması en büyük temennimdir. Sen benim meleğim, güzeller güzeli prensesimsin. Seni çok seviyorum. Doğum Gününü Kutlar Gözlerinden Öperim. Seni Seviyorum Sevgili Kızım…

Kızım, meleğim, canım, biricik annem. Sen ne kadar büyük oldun böyle, yıllar seninle ne çabuk geçti gitti. Ama canım kızım, annenin gözünde sen her zaman küçücük bir bebeksin hâlâ. Yeni yaşında mutluluk ve sağlık diliyorum.

Önceleri bir aradayken doğum günlerin çok daha eğlenceli geçerdi. Şimdi biraz sen yanımızda yoksun diye üzülüyoruz ama hâlâ senin gibi bir evlada sahip olduğumuz için de iftihar ediyoruz. Nice yaşlara güzeller güzeli kızım.

Doğum günleri kutlamayı sevmemene rağmen canım kızım, yine de babandan bir hediye almak seni mutlu eder diye düşündüm. Mutlu olman için dünyadaki her şeyi yapacak olan baban doğum gününü kutlar, yeni yaşında mutluluklar dilerim.

Göz bebeğim, canım kızım, sen daha küçükken hiç bu kadar büyüyeceğin aklımıza gelmiyordu. Kocaman ve büyük bir kız oldun şimdi ama hâlâ bizim için elimizden tutmak isteyen minik prensessin. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en güzel müziği senin sesindir canım kızım, dünyanın en güzel yüzü de senin gülüşündür. Her zaman bize sesinle, yüzünle, gülüşünle mutluluk vermeyi başardın. Yaşamından gülücükler hiçbir zaman eksik olmasın. Mutlu yıllar.

Sen gittikten sonra neredeyse hiç yüzümüz gülmedi kızım. Ama senin sesini dahi duyabilmek yüzümüzün gülmesine yeterli oldu. Annen ve babanı hiçbir zaman unutma, onların seni ne kadar çok sevdiğini bilerek bir doğum gününü daha geçir.

Bir yaşın daha geride kalmasına rağmen senin bu kadar hızlı büyüyeceğini hiç tahmin etmezdik kızım. Şimdi sen başarılarla dolu bir yaşamda bulunuyorsun. Annen ve baban seni hiç unutmuyor, sen de onları unutma. Doğum günün kutlu olsun.

Annesinin biricik kızı, sen benim doğduğundan beri her zaman canımdan bir parça oldun. Ben seninle hayallerimi gerçeğe dönüştürdüm. Umarım sen de yaşamındaki hayalleri her zaman kolayca gerçeğe dönüştürebilirsin. Daha nice mutlu yıllara!

Kızım İçin Doğum Günü Tebrik Mesajları

Dünyamızdaki en değerli şey, canımız, iyi ki dünyaya geldin. Seninle her şey güzel oluyorken sen olmadığında hiçbir şeyin keyfi, eğlencesi ve değeri olmuyor. Mutluluğun kendi güzelliğin gibi her zaman daim olsun. Doğum günün de kutlu olsun.

Bizi her zaman yaşamda mutlu etmeyi başardın, her zaman iyi oldun her zaman başarılı oldun. Yeni yaşınla birlikte yeni bir dönem de önünde uzanıyor. Mutluluğu ve sevgiyi her zaman en iyi şekilde tadabilmen için canım kızım, nice nice yıllara.

Sevgin dünyadaki en değerli şeydir benim için. Sana karşı olan sevgim o kadar büyük ki yaşamımın merkezinde sadece sen yer alıyorsun. Canım kızım, sen doğduktan sonra benim hayatım her zaman daha anlamlı olabildi. Doğum günün kutlu olsun canım kızım.

Canım kızım, evladım, benim yaşamdaki biricik mutluluk kaynağın. Babalar her zaman biraz sert olur derler, ben de istemeden sana bazen sert olabildim ama her zaman seni canımdan çok sevdim. Bu doğum günün için de seni çok öpüyor ve yeni yaşını kutluyorum.

Hayatında yaptıkların ile her zaman bizim için bir başarı kaynağı oldun kızım. Senin var olman bile bizim için bir gurur kaynağı. Yeni yaşınla birlikte yeni bir yaşama başlayacaksın ve bu yaşamında da bizi gururlandıracağını biliyoruz. Nice yaşlara, nice yıllara!

Seni istemeden kırdığım anlarda ne kadar çok üzülür, yüzün düştüğünde kendimi ne kadar çok kötü hissederdim canım kızım. Ama seni ne kadar çok sevdiğimi de bildiğini bilirdim. Baban seni bir daha hiç üzmeyecek, doğum günün bunun bir başlangıcı olacak, nice yıllara.

En çok mutlu olduğun anlar her zaman doğum günü pastanı üflediğin zamanlar oldu. Şimdi bizden uzakta doğum günü kutluyorsun ama eminiz ki doğum gününü kutlarken annenin ve babanın da senin yanında olduğunu bileceksin. Prensesimiz, doğum günün kutlu olsun güzel kızımız.

Sana küçükken anlattığım masalları nasıl da can kulağıyla dinlerdin canım kızım. Şimdi sen büyüdün ve artık masallar belki seni çok fazla ilgilendirmiyor. Ama masallardaki prensesler gibi güzelliğin hep sürüyor. Hep mutlu ol canım kızım, kendin gibi güzel günler geçir.

Güzeller güzeli pamuk prensesim. Hayatımda tanıdığım tek prenses sensin ve her zaman da böyle kalacaksın. Mutluluğunun güzelliğin gibi ebedi olmasını temenni ederek, doğum gününü en güzel şekilde geçirmeni istiyorum. Nice yıllara, nice yaşlara, iyi ki doğdun canım kızım.

Koskocaman bir güneş doğdu bugün yıllar öncesinde. Küçücük bir kız ağlıyordu ama sonra hiç ağlamadı çünkü o her zaman mutlu olmasını bildi ve sevdiklerine de büyük mutluluklar yaşatabildi. Gözümüzde hiçbir zaman büyümeyecek olmana rağmen yeni yaşını kutlar ve tebrik ederiz.

Şimdi uzaklarda olsan da kalbinin her zaman bizimle olduğunu biliyoruz. Hiç üzülme canım kızım, bazen hayat birbirini sevenleri ayrı düşürebiliyor ama kalpleri yine de birbirleri için atmaya devam ediyor. Kalbimiz ve temennilerimiz her zaman seninle, doğum günün kutlu olsun güzel kızım.

Seni çok özledim kızım, bugün yanımdan ayrılışının üzerinden bir yıl daha geçiyor ama biliyorum ki zorunda kalmasan hiçbir zaman yanımdan ayrılmazdın. Şimdi sen mutlusun, benim en büyük tesellim de senin mutlu olduğunu bilmek. Yeni yaşında da mutluluklar her zaman seninle birlikte olsun.

Her nefes aldığımda seni ne çok özlüyorum canım kızım, sen benim yolunu gözlediğim bebeğim, her zaman beşikte annesini bekleyen bebeğim, ellerimi tutmadan hiçbir yere gitmediğim biricik yavrumsun. Annen seni ne kadar çok seviyor ki bunu anlatacak kelime bulamıyor. Nice yaşlara güzel kızım.

Sen benim en büyük mutluluk kaynağım, yaşamda olma sebebim ve en kötü günlerde bile yarınlara umutla bakabilme imkânım oldun. Kızım senden çok şeyler öğrendiğim için kendimi mutlu sayıyor, senin gibi bir çocuğum olduğu için de kendimi şanslı görüyorum. Doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın.

Prensesler sadece tarih kitaplarında değil, bizim evimizde de bir tane vardı. Daha sonra prenses başka dünyaları merak etti ve o dünyalara doğru yol aldı. Ancak annesi ve babası her zaman onu aklında tuttu. Canım kızımız, doğum gününü de elbette unutmadık. Hediyelerini aldığında bize haber ver.

En güzel mutluluk insanın sevdikleri ile birlikte olmasıdır. Canım kızım, evimizin içinde neşe kaynağıydın ancak daha sonra gitmek zorunda kaldın. Sen gittikten sonra biraz burukluk yaşansa da her zaman senin yaşamandan dolayı yine de büyük bir mutluluk duymayı başardık. İyi ki varsın, nice yaşlara!

Yarınların her zaman en güzel şekilde geçmesini sağlayacak olan canım kızım, sen bizim için en kıymetli varlığımızsın. Hiçbir zaman bizi unutma çünkü annen ve baban seni bir an bile aklından çıkarmıyor. Bu doğum gününde yanında değiliz ama her zaman kalbimizde olduğunu bilmeni istiyoruz. Nice yıllara.

Göz bebeğim olan canım kızım, seni her dinlemek, görmek, hareketlerini izlemek bana büyük mutluluk kaynağı oldu. Zaman zaman seninle anlaşamadığımız belki de kötü geçen anlarımız da oldu. Ancak aile olmak bunu gerektiriyor, ne yaşanırsa yaşansın hiçbir zaman sevgiyi kaybetmemeyi. Baban seni hiçbir zaman unutmadı, nice yıllara.

Bu doğum gününün birden çok anlamı var, ilki artık yetişkinliğe adım atıyorsun, diğeri de bizden ayrı geçirdiğin ilk doğum günü. Canım kızımız, biz hangi yaşta olursan ol, annen ve baban olarak seni çok seviyor her zaman kalbimizde senin sevgini özel olarak tuttuğumuzu bilmeni istiyoruz. Nice yıllara bizim dünyalar güzeli kızımız.


You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir